Σ.Ε.Π.Ε "Γ. Σεφέρης": Κάλεσμα σε σύσκεψη στις νηπιαγωγούς του Συλλόγου
Submitted by user-3 on Τετ, 31/08/2016 - 20:01
![Προβολή εκτυπώσιμης μορφής Προβολή εκτυπώσιμης μορφής](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Αποστολή σε φίλο Αποστολή σε φίλο](/sites/all/modules/print/icons/mail_icon.gif)
![PDF version PDF version](/sites/all/modules/print/icons/pdf_icon.gif)
![Προβολή εκτυπώσιμης μορφής Προβολή εκτυπώσιμης μορφής](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Αποστολή σε φίλο Αποστολή σε φίλο](/sites/all/modules/print/icons/mail_icon.gif)
![PDF version PDF version](/sites/all/modules/print/icons/pdf_icon.gif)
Το Δ.Σ του ΣΕΠΕ “Γ.ΣΕΦΕΡΗΣ” καλεί επειγόντως τις Νηπιαγωγούς μέλη του συλλόγου μας σε σύσκεψη στα συστεγαζόμενα Νηπιαγωγεία της Ν. Ιωνίας (Ομορφοκλησσιάς και Μουταλάσκη 47 Καλογρέζα) την Πέμπτη 1/9/2016 και ώρα 7μ.μ. για να συζητήσουμε τα προβλήματα που δημιουργεί στις εργασιακές τους σχέσεις, στα μορφωτικά δικαιώματα των μαθητών και στη λειτουργία των Νηπ/γείων η εφαρμογή του «νέου τύπου ολοήμερου Νηπιαγωγείου» και να προγραμματίσουμε την παραπέρα δράση μας.
Attachment | Size |
---|---|
ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ.doc | 32 KB |