ΕΛΜΕ ΚΙ: Απόφαση Γενικής Συνέλευσης για την αξιολόγηση και τους αξιολογητές
Submitted by user-2 on Τετ, 29/10/2014 - 13:25
![Προβολή εκτυπώσιμης μορφής Προβολή εκτυπώσιμης μορφής](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Αποστολή σε φίλο Αποστολή σε φίλο](/sites/all/modules/print/icons/mail_icon.gif)
![Προβολή εκτυπώσιμης μορφής Προβολή εκτυπώσιμης μορφής](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Αποστολή σε φίλο Αποστολή σε φίλο](/sites/all/modules/print/icons/mail_icon.gif)
![PDF version PDF version](/sites/all/modules/print/icons/pdf_icon.gif)
Η Γενική Συνέλευση της ΕΛΜΕ Κεφαλονιάς - Ιθάκης επαναβεβαίωσε παλιότερη απόφαση του Δ.Σ. για τη αξιολόγηση και τους αξιολογητές με μια σειρά αιτήματα πρωτοβουλίες και κινήσεις.
Στη βάση αυτής της απόφασης η εκλογοαπολογιστική Συνέλευση της ΕΛΜΕ αποφάσισε να μην κάνει μέλος την Σχολική Σύμβουλο Φιλολόγων του νομού και τον Διευθυντή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεφαλονιάς – Ιθάκης. Η ίδια η Σχολική Σύμβουλος πήγε στην Συνέλευση και ζήτησε να γίνει μέλος, παραδεχόμενη φυσικά ότι πρέπει να εφαρμόσει το νόμο ως προϊσταμένη.
Η απόφαση υπάρχει εδώ.