Γ΄ ΕΛΜΕ Αθήνας: Συμμετοχή στο συλλαλητήριο στις 9 Σεπτεμβρίου
Submitted by user-3 on Πέμ, 08/09/2016 - 07:15
![Προβολή εκτυπώσιμης μορφής Προβολή εκτυπώσιμης μορφής](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Αποστολή σε φίλο Αποστολή σε φίλο](/sites/all/modules/print/icons/mail_icon.gif)
![PDF version PDF version](/sites/all/modules/print/icons/pdf_icon.gif)
![Προβολή εκτυπώσιμης μορφής Προβολή εκτυπώσιμης μορφής](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Αποστολή σε φίλο Αποστολή σε φίλο](/sites/all/modules/print/icons/mail_icon.gif)
![PDF version PDF version](/sites/all/modules/print/icons/pdf_icon.gif)
Συμμετέχουμε όλοι στο συλλαλητήριο την Παρασκευή στις 9 Σεπτεμβρίου 2016 στην Ομόνοια 7 μ.μ. που διοργανώνουν συνδικάτα, ομοσπονδίες και σωματεία. Δεν αντέχουμε άλλο τα συνεχόμενα μέτρα που μας καταδικάζουν στη φτώχεια και την ανέχεια. Η ασφάλεια και η παιδεία μας είναι δικαιώματα που κατακτήσαμε με αγώνες και καλούμαστε με αγώνες να τα υπερασπιστούμε. Να μην απογοητευτούμε και να μην εγκαταλείψουμε τον αγώνα για τα δικαιώματά μας.
ΛΕΜΕ ΟΧΙ ΣΕ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΕΑ ΜΝΗΜΟΝΙΑ
Attachment | Size |
---|---|
55.ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΟ.pdf | 436.09 KB |